Şu An Buradasınız
Anasayfa > Duyurular > PAGÇEV ile Geri Dönüşüme Çevir | 20 Ağustos

PAGÇEV ile Geri Dönüşüme Çevir | 20 Ağustos

PAGÇEV’DEN ÇEVRE VE SAĞLIK İÇİN BİSİKLETE DESTEK

“Geri Dönüşüme Çevir” Sloganıyla 20 Ağustos’ta Pedallar Beşiktaş’ta Çevrilecek!

PAGÇEV ve Beşiktaş Belediyesi’nin işbirliği ile 20 Ağustos 2017 Pazar günü Beşiktaş Demokrasi Meydanı’ndan başlanacak “Bisiklet Turu”na sağlıklı ve temiz bir çevre isteyen tüm bisiklet tutkunları bekleniyor.

Türkiye’nin ambalaj atıkları yetkilendirilmiş kuruluşu PAGÇEV, karbon salınımı azaltarak, doğal kaynakların korunması için bisiklet kullanımı bilincini yaygınlaştırmak üzere verdiğim desteği özel bir etkinlikle birleştiriyor. “Geri Dönüşüme Çevir” sloganıyla düzenlenen bisiklet turunda, PAGÇEV Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Eroğlu, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ve PAGÇEV ekibi de çevre için bisikletini alıp gelen tüm bisiklet tutkunları ile birlikte pedal çevirecek.

“Geri Dönüşüme Çevir” sloganıyla Beşiktaş Demokrasi Meydanı’ndan başlayacak bisiklet turuna katılanlar sahil yolundan Aşiyan Mezarlığı’na ulaşacak. Aşiyan Mezarlığı’na ulaştıktan sonra Beşiktaş’a geri dönülecek. Toplam 16 kilometre sürecek parkur, yine Beşiktaş Demokrasi Meydanı’nda son bulacak. Turun sonunda PAGÇEV sürpriz hediyeler dağıtacak.

Tarih: 20 Ağustos 2017 Pazar
Saat: 09.30
Yer: Beşiktaş Demokrasi Meydanı – Aşiyan – Beşiktaş Demokrasi Meydanı
Rota – 16 km
Beşiktaş Demokrasi Meydanı – Aşiyan – Beşiktaş Demokrasi Meydanı

Top